Od pestki do Jabłoni – czyli Szczęśliwego Nowego Roku!

psychoterapeuta online

Rok 2016 był… 10 rokiem rozwoju „Jabłoni”. Nie mogę w to uwierzyć! W 2006 zasadziłam pestkę. Na początku było marzenie. Pamiętam ten moment dokładnie – prowadzący warsztaty trener, zapytał, jak wyobrażam sobie swoje miejsce zawodowe w życiu, za 10 lat. Pojawiła się wtedy w mojej głowie wizja, bardzo wyraźna:
– Chciałbym mieć takie Miejsce… – powiedziałam nieśmiało.
– Jakie?
– Pracownię… Ciepłe, przytulne, w którym ludzie dobrze by się czuli, przychodziliby z zaufaniem, by rozwijać się i zmieniać.
– A Ty?
– A ja… ja rozwijałabym się wraz z nimi. Ale… to tylko marzenie.
– Wiesz? Moja przygoda też zaczęła się od marzeń – powiedział Trener, a był to Twórca wielu wspaniałych inicjatyw, którego działalność przyniosła Światu wiele niezwykłych zmian.
To właśnie w tym momencie moje Marzenie dostało kształt. Kierunek, w którym zmierzam konsekwentnie do dziś.

Mam za sobą tysiące godzin szkoleń, setki godzin własnej terapii, tysiące godzin przeprowadzonych warsztatów, treningów, sesji terapeutycznych. Mam miejsce, w które z radością wkładam całe swoje serce, pasję i nadzieje. Jestem otoczona wspaniałymi ludźmi, dzięki którym Jabłoń wydaje owoce – Klientami, Przyjaciółmi, Kolegami terapeutami, którzy wciąż mnie inspirują, Superwizorami i Nauczycielami.

Z wielką wdzięcznością żegnam 2016 Rok i z radością wkraczam w Nowy. Dziękuję wszystkim, którzy ze mną ten czas spędzili – każda godzina spędzona w gabinecie była dla mnie ważna. Każde Spotkanie kiełkuje we mnie. Dziękuję za zaufanie, otwartość, szczerość i współpracę.
Wszystkim Wam życzę, by Wasze pestki wypuściły korzonki, by wzrastały z nich potężne drzewa, dające owoce Wam i ludziom wokół. Życzę Wam Miłości, Nadziei i Radości.

Wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku!
Małgosia spod dziesięcioletniej Jabłoni

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *